Příznaky klimaktéria Vás nepřekvapí


Příznaky menopauzy se začínají u každé ženy dostavovat po padesátém roku jejího života, ale u některých žen může toto období přijít už dříve. U některých žen se už od čtyřicátého roku života začínají projevovat příznaky jako je útlum činnosti vaječníků a ztráta chuti na sex a podobně. Jde o období, které s sebou přináší ztrátu plodnosti. Některé ženy toto období očekávají s tím, že jsou rády, že se zbaví konečně svých ženských každoměsíčních problémů, ale obávají se dalších příznaků, které jsou s tímto obdobím spojeny.

Bohužel nikdo nemládneme a s postupem času se zvyšujícím se věkem se ženské tělo mění a klesá produkce ženského hormonu estrogenu. Ženy mají v tomto období starost, že ztrácí svou ženskost, šarm a přitažlivost, ale tak tomu být nemusí. Díky našemu skvělému přípravku se můžete zase cítit žensky a přitažlivě a mít dostatek vitality na každou činnost a i chuť na sexuální hrátky se Vám zase vrátí a Vy bude stejná jako dřív.

Jak již určitě víte, menopauzu doprovází spousta různých příznaků, z nichž některé se u Vás projevit vůbec ani nemusí a u některé z Vás se mohou projevit naprosto všechny. V období klimaktéria se vysušuje kůže, tuhnou klouby a můžete začít najednou přibírat na váze. Nehty jsou najednou křehčí, vlasy začnou více vypadávat a prořídnou, ochabují svaly a tím se můžete stát náchylnější k inkontinenci. Nejznámějším příznakem menopauzy jsou však návaly horka a silné pocení provázené bušením srdce. Objevují se deprese a změny nálad.
Všechny tyto příznaky by Vás mohly hodně vyděsit, ale nemusí, protože dnešní medicína Vám nabízí léčbu, při které jsou tělu dodávány potřebné hormony, které nahrazují ty, které už tělo neprodukuje. Náš přípravek pomáhá tělu s vlastní produkcí hormonu. Vyzkoušejte sami a hned uvidíte ty změny.