Mobilní dům pro váš volný čas

Chata či chalupa, sen mnohých z nás, kdo se v potu tváře dřeme u kancelářských stolů. Vzdycháme po životě na venkově a klidu v srdci přírody. Právě nám by víkendové pobyty v přírodě nejvíc prospěly. Vidíte sami sebe, jak stojíte před dřevěnou chatkou, která se perfektně hodí do sousedství lesa, rybníka nebo na prosluněnou stráň? Ráno pomocí kempingové soupravy vykouzlíte snídani v trávě, večer si dopřejete romantický táborák a se sklenkou vína či lahví piva budete zasněně pozorovat doutnající uhlíky. Možná jste si vyhlédli některou z inzerovaných chat a neodpovídala vašim představám nebo nárokům. Pořiďte si vysněné víkendové bydlení v laciném a rychle hotovém provedení, které bude k nastěhování už za několik týdnů.
holiday house
Móda pojízdných obydlí k nám přišla z Ameriky a západní Evropy, kde byl tento způsob bydlení oblíbený už několik desítek let. Dnes je bydlení v mobilheimech dostupné pro každého. K provozu domku budete muset samozřejmě vybudovat přípojky vody a elektřiny. Je samozřejmé, že naše zimní podmínky, odlišné od jihoevropských, kalifornských nebo floridských zim, vyžadují pro celoroční pobyt v mobilhausu důkladné zateplení a vytápění. Ale ani to není nesplnitelné. Mobilní dřevostavby navíc nevyžadují základovou desku. Svými rozměry mohou být plnohodnotnou alternativou panelákového bytu a vybavením ho často předčí. A to nemluvíme o ceně!
větrák nad postelí
Mobilní domky lze snadno přemístit, nejste-li vlastníkem pozemku. Pokud byste chtěli s mobilheimem cestovat, musíte si sjednat tahač na vlastní náklady. První dopravu na vámi vybrané místo uskuteční ovšem firma zadarmo. Rozhodnete-li se pro tento typ bydlení, výhodou je řešení na míru, od koupě použitých mobilheimů až po vlastní návrh. Vše podle vašich představ a finančních možností.
klíč v zámku
Ať už je vaším cílem chata nebo zahradní domek, víkendové či trvalé bydlení na venkově, kde se můžete naplno věnovat svým koníčkům, mobilní dřevostavba vám umožní splnit si sen o dokonalém bydlení.