Chcete si vyzkoušet rezervační systém zdarma?

Vlastníte fitness centrum, zájmové centrum nebo jakékoliv sportovní centrum? Pak je rezervační systém přímo pro Vás! Díky tomuto systému usnadníte život sobě i zákazníkům. Díky přehlednému https://www.databazeknih.cz/knihy/prehledne-dejiny-literatury-i-237956 provedení je jednoduchý na ovládání a svým vzhledem také připoutá pozornost a zajistí Vám nové zákazníky. Vy, jako majitel podniku, zase uvidíte, kdo se kde přihlásil a budete tak mít přehled o kapacitě Vašeho podniku.

Jóga centrum

Možná se ale nechcete pouštět do neznáma. Je to očividné, provoz rezervačního systému nemusí být levnou záležitostí, proto možná vyhledáváte společnost, která bude mít rozumné ceny a nabídne Vám zkušební lhůtu.

Vyzkoušet rezervační systém ZDARMA si můžete kdykoliv, nezávazně a doopravdy bez skrytých poplatků. Přístup budete mít pouze Vy a velkou výhodou je, že si budete moct vyzkoušet všechny funkce a zobrazení, nebudete tedy nijak limitováni. V případě zájmu, kdy budete spokojeni s rezervačním systémem, jej můžete aktivovat zavoláním do společnosti.

Tento rezervační systém Vám nabízí mnoho zajímavých funkcí. Nejen, že se zákazník může přihlásit na lekce, ale Vy můžete také živě vysílat přímo ve Vašem rezervačním systému – top je skvělá funkce, protože někdy se zákazníci nemohou fyzicky dostavit. Rozlišovat můžete i různé úrovně členství předplacených karet. Ve všem máte přehled.

Fitness centrum

Vzhled stránky je přesně dle Vašich požadavků a lze jej kdykoliv pozměnit. Dá se říci, že systém je z velké části plně automatizovaný a Vy můžete jednoduše sledovat, jak se Vám přihlašují lidé do jednotlivých lekcí. Jednodušší by to už být nemohlo! V případě zájmu stačí vyplnit kontaktní formulář, případně zavolat do společnosti, kde se také dozvíte odpovědi na všechny Vaše dotazy. Po vyplnění online formuláře se Vám obratem ozve pracovník, který s Vámi probere další postup. Rezervační systém už nemusí být překážkou, vyzkoušejte si jej zdarma!