Kvalitní příslušenství k vaší posteli

Deky a polštáře jsou nezbytnou součástí vybavení každého domova. Umíte si představit spát bez nich? Většina lidí asi ne. Proto všichni máme doma něco, co si dáme pod hlavu a čím se na noc přikryjeme. Tato součást našich postelí bývá v prodeji v mnoha provedeních – od zdravotnických, přes klasické až po designové kousky.

povlečení na postel

Pod hlavu i na pohovku
Polštáře slouží jako dekorace, protože dodají místnosti na útulnosti, a posezení s pěkným polštářkem za zády je hod příjemnější. U nás najdete i menší rozměry právě na vašem pohovku.

U nás najdete klasické i dekorační kousky. Některé mají již svůj potisk a dají se používat bez dalšího povlaku – jde o polštáře s potiskem například dřeva nebo bankovek. Polštáře s potiskem bankovek bývají oblíbenými vtipnými dárky k jakékoliv příležitosti.

Deky nebo přikrývky je někdy těžší sehnat, zvlášť pokud hledáte atypický rozměr. Máte doma dvoumetrového muže, a ráda byste s ním sdílela jednu přikrývku? My ji máme v nabídce.

Oblečte si ložní prádlo u nás. Vyberete si u nás nějaké soupravy do postele či polštářky navíc? Nabízíme vám i možnost přikoupení prostěradel i povlečení. Naše nabídka je dostatečně široká, a najdete u nás povlečení

– Na jednolůžka
– Na dvojlůžka

Hezké povlečení dokáže udělat s vaší ložnicí divy. Vybírat můžete z krepu, mikroflanelu, bavlny a mikroplyše. Povlečení u nás seženete již od 240 Kč za soupravu, což je skvělá cena. Udělejte si radost, a využijte skvělé akce na ložní prádlo, které u nás koupíte v mnoha barevných provedeních.

povlečená postel

Pravidelné výprodeje
Poslední kusy dáváme do výprodejů, kde je můžete koupit za ještě lepší ceny.
Tip – hezké povlečení udělá radost každému, a může být hezkým a praktickým dárkem pro kohokoliv z rodiny, nebo třeba pro kamarádku.

Seženete u nás i bytový textil – ručníky, utěrky i chrániče matrací. Vybavit si můžete celou domácnost na jednom místě.