Miminko naprosto spokojené

Možná vás jako nastávající rodiče jímá hrůza, jaký vybrat kočárek, aby se vám pohodlně vešel do auta, aby byl lehký na vožení, aby se v něm vaše novorozené miminko cítilo jako v pokojíčku a tak dále. V dnešní době ale nemusíte se zabývat tím, že byste mohli vybrat špatně, tak to rozhodně není, protože dnes jsou kočárky opravdu spolehlivé všechny, některé méně, některé více. A především si můžete nechat poradit ať už ve specializované prodejně, tak třeba i na internetu, který navíc nabízí tu možnost, že si to můžete pořádně promyslet a prohlédnout si do detailů více modelů třeba od jedné značky a hlavně, že si můžete ještě předtím, než navštívíte kamennou prodejnu, utřídit myšlenky, co byste tak asi od takového kočárku očekávali a co rozhodně chcete, aby měl za vlastnosti.

silueta

Samozřejmě mnoho kupující řeší, jakou bude mít kočárek barvu, ale to je trochu vedlejší, pokud tedy nechcete jasně dát najevo, zda v něm vozíte chlapečka nebo holčičku, ale v dnešní době už ani to nehraje velkou roli, protože každý má jiné preference. Důležitými vlastnostmi je, aby byla například nastavitelná rukojeť, abyste si mohli nastavit podle toho, zda veze kočárek maminka nebo tatínek nebo prarodiče.

kocarky

Dále je také důležité, zda chcete, aby se korbička nebo sporťák dal orientovat podle směru jízdy či proti směru. Dále také aby měl kočárek pěti bodové pásy, aby v něm dítě šlo snadno upoutat. Lehké hliníkové rámy navíc u dnešních kočárků zaručují, že jsou velice lehké https://www.mall.cz/bundy-lehke a snadno se s nimi manipuluje. Přední kolečka také bývají otoční kolem dokola, aby se dalo s kočárkem snadno manipulovat. Samozřejmě je ale můžete zaaretovat, pokud například popředu budete vjíždět do autobusu nebo do obchodu. Co bychom vám rádi doporučili, je značka Riko Qubus Maxim-kocarky.cz. Je k dispozici v trojkombinaci, což je ideální, pokud tyto záležitosti chcete mít všechny pokryté.