Móda: co bude trendy na jaře 2022?

Móda je proměnlivá věc, která tvoří část celé společnosti. Skrze módu lze poznat vlastnosti člověka a zároveň nás dokáže zaujmout. Zajímáte se o ni? Pokud ano, skvěle, tyhle m´=odní trendy pro jaro jsou přímo pro Vás!

Barvy sem, barvy tam

Rozhodně se nedržte u zdi a rozjeďte to se svými nejbarevnějšími kousky, které ve skříni vlastníte! Na jaře se budou nosit barvy duhy, které rozzáří celé ulice. Nezůstávejte pouze u bílé, černé či hnědé, ale zakomponujte do svých outfitů také zelenou, žlutou, oranžovou či růžovou! Čím barevnější, tím lepší.

Jarní trendy oblečení

Zvonové kalhoty

Zvonové kalhoty jsou stále v módě. Vytáhněte klidně i ty staré, již seprané, které dodají efektu lhostejnosti a ledabylosti. Nejlépe se kombinují s upnutým topem, který skvěle vyrovná rozevlátost kalhot. Nemusíte volit pouze džínsovinu, experimentujte a vyberte si i jiné materiály a barvy.

Nízký pas

Že se nízký pas nenosí? Naopak, jde znovu do módy. Zvláště modré džíny s knoflíky jsou aktuálně trendy! Spojit je můžete buď s crop-topem, nebo s bílou halenkou. Vše bude vypadat skvěle.

Háčkované doplňky

Háčkované topy

Háčkované topy letěly už minulé léto, letos je můžeme očekávat také. Crop-topy či pulovry budou opět trendy! Buď se sami můžete chopit háčku a udělat si nějaký ten top sami, nebo zavítejte do obchodů, kde už nyní naleznete mnoho háčkovaných kousků. Cena může být lehce vyšší, dbejte ale ohled na to, že žádný stroj neumí háčkovat – vše je ruční práce.

Stylizované boty

Nechte si udělat boty přímo na míru! Tedy, obarvit. Již existuje mnoho firem a malých podnikatelů, kteří Vám dokonale nabarví bílé boty, do jakéhokoliv vzoru budete jen chtít. Opět se nebojte barev!

Samozřejmě, nemusíte se chopit každého módního trendu – každému z nás vyhovuje něco jiného, každému se líbí něco jiného. Pokud ale toužíte po tom jít s dobou, určitě slaďte své oblečení dle našich tipů. Nebudete litovat.