Nechte svoje problémy na starosti odborníkům z Evalofa.com.

Pokud se vám povedlo po delší době dosáhnout na vlastní bydlení, ačkoli jste museli ustoupit ze svých původních požadavků, jste opravdu šťastní. Zlevňování nemovitostí je v nedohlednu, prostě koupě bytu byla potřebná jako sůl, za svůj pronájem jste už platili stejně tolik peněz, jako byste spláceli hypotéku. Takže máte nějaký čas k přestěhování, ale byt to opravdu není velký, na větší byste hypotékou prostě nedosáhli.

pokoj

Máte dvě děti, už mladšího školního věku, budou se muset spokojit s jedním nevelkým dětským pokojíkem dohromady. A tady je právě ta svízel. Vůbec nevíte, jak pokojík zařídit, aby obě děvčata měla své pohodové zázemí, jedna druhou nerušila a navíc jedna druhé nic moc nezáviděla, třeba postel u okna, nebo naopak u dveří. Ani s ostatními prostory si nevíte moc rady, jsou tak odlišné od vašeho doposud obývaného pronajatého bytu a pochopitelně do vašeho nového domova potřebujete, ale i chcete, přestěhovat stávající zařízení. Lámete si hlavu, už moc času nezbývá, brzy vám vyprší nájemní smlouva, takže problém je třeba vyřešit opravdu rychle.

architek

Pro vás bude nejlepší volbou obrátit se na bytového architekta Praha. Nebojte se, nejsou to architekti, kteří se zabývají jen honosnými novostavbami rozlehlých domů. Řešení nevelkých sídlištních bytů je jejich denní chleba a určitě se o vás postarají. Mají své letité zkušenosti, navštíví váš nový domov, proměří prostory a prohlédnou si, ale vše je třeba umístit a to optimálně tak, aby byl pěkný nejen estetický efekt, ale aby i řešení bylo praktické pro vás. Opravdu se nebojte oslovit odborníky, kdo jiný by rozuměl této problematice více, než bytový architekt. Povolejte tedy ty pravé, ať vaši novou domácnost naplánují podle vašich představ, ale hlavně i prakticky a esteticky. Architekti bytů z Evalofy jsou tu prostě pro vás. Nenechají vás klopýtat a doprovodí vás až k cíli.