Nejvyšší čas pro „sportovního Ježíška“!

Nejvyšší čas poohlédnout se po dárečcích, které nosí Ježíšek …

Máte v rodině zavilého cyklistu? Pak doporučujeme prolustrovat webový portál Silvini C-store s velmi jakostním cyklo oblečením a doplňky na kolo. Věřte, že obdarovaného v tomto případě více než potěšíte. Nejen, že to nebude čekat, ale když nalezne pod vánočním stromečkem například cyklo pánskou bundu na kolo značky „ S i l v i n i „ bude na pokraji blaha!

sport cyklo

Tyto bundy jsou vysoce přizpůsobivé, jelikož již jen jejich střih je dokonale propracovaný a díky úzkému cyklistickému střihu je výborně dokážete zkombinovat i s tolik upnutými dresy! Kostěný zip lze v pohodě zapínat jednou rukou, a to obzvláště cyklista ocení. Navíc se jedná o zipy s prověřenou kvalitou přímo špičkové japonské technologie se zárukou kvality a naprosté spolehlivosti.

Samozřejmostí jsou prodloužené anatomicky tvarované rukávy do pružného pásku, aby se déšť nedostal na tělo a tam, kam nemá. Bunda má odvětrání, což je velmi důležité, zajímavé reflexní prvky, důležitý je pro cyklistu prodloužený zadní díl. Můžete ji vozit v pohodě sebou, protože je velmi lehká a skladná. Sbalíte ji jednoduše do sáčku a máte ji v případě nouze kdykoliv k dispozici. Můžete vybírat cyklo bundy větru vzdorné s lehkým a hustě tkaným materiálem anebo dražší verzi, kde už naleznete další a další typy.

Cyklo oblečení nejen pro profesionály, ale i pro amatéry!

cykloturistika příroda

Pánská cyklistická bunda PARINA vyniká kvalitním zpracováním, a hlavně je vyrobena ze Superlite softshellu s membránou ze stoprocentního polyesteru s parametry 10000/10000. materiál je tak tenký a natolik pružný, že svrchní díl sedí na těle, jako by byl vyrobený přímo na vás, respektive vašeho obdarovaného příbuzného. A navíc si vašeho známého pěkně „ohlídáte“, co se týká bezpečnosti, protože PARINA je opět s reflexními prvky a podkladovou barvou je sportovci oblíbená zářivá žlutá – pro pány zkombinovaná s černými elegantními proužky.