Potraviny, které zvýší vaše libido


Jídlo může být více než jenom prostředek k tomu, abychom mohli žít a fungovat. Jídlo a jeho volba nás ovlivňuje v mnoha směrech. Ovlivňuje, jakou máme náladu, jak vypadáme, naše emoce, a dokonce i naše libido. Pokud chcete trochu okořenit váš sexuální život, vyzkoušejte konzumaci potravin, které patří do skupiny afrodiziak. Co to vlastně afrodiziakální potraviny? Jedná se o potraviny nebo nápoje, které fungují jako stimulant sexuální touhy. Nemůžete samozřejmě čekat, že nějaká potravina na vás bude mí vliv jako například viagra, ale tyto potraviny skutečně mohou povzbudit vaše sexuální libido.

Ústřice

Jedním z nejznámějších afrodiziantů jsou právě ústřice. Kromě toho jsou i zdrojem vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro produkci testosteronu. Ústřice jsou skvělým předkrmem nebo hlavním chodem na rande, protože po nich může následovat velmi vášnivá noc.

ústřice

Čokoláda

Čokoládu má snad každý rád, a dobrá zpráva je, že funguje nejenom jako zklidňovač vašich nervů, ale také jako afrodiziakum. Konkrétně se jedná o hořkou čokoládu, která má vysoký obsah kakaa. Kromě toho, že je čokoláda povzbuzovač chuti k sexu, pomáhá její konzumace s vylučováním dopaminu, co je hormon štěstí, díky čemuž se dostanete do dobré nálady.

Avokádo

Avokádo je v posledních letech velmi trendy potravinou. Má vysoký obsah zdravých tuků a dalších prospěšných látek, jako je vitamín E. Funguje také jako silný antioxidant. Podporuje průtok krve pohlavními orgány, což může u mužů vést ke kvalitnější erekci. Kromě toho obsahuje draslík, který hraje roli při tvorbě testosteronu u mužů. Avokádo můžete jíst na toustu, přidat do máčků, salátů a vytvořit s ním mnoho skvělých jídel.

avokádo

Chilli papričky

Pikantní chuť chilli papriček vybudí nejenom vaše chuťové buňky, ale také vaše libido. Jejich konzumace povzbudí funkci vašeho srdce, čímž se zvýší průtok krve vašimi cévami a mimo jiné také průtok cévami v pohlavních orgánech. Tím se nastartuje vaše sexuální vzrušení. Chilli je skvělým kořením snad do jakéhokoliv jídla, ať už se jedná o slané jídlo, nebo dezert.

Více tipů získáte v článku 12 potravin na zvýšení testosteronu kamagra-pro.online.cz.