Přednost mají fantazie a odvaha

Jarní teploty konečně dorazily, a zimní bundy a kabáty můžete tedy zastrčit hluboko do skříně nebo je zatím uskladnit na půdě. Pokud přemýšlíte o tom, jak obměnit, vylepšit nebo úplně změnit váš šatník, máme pro vás několik originálních typů.
červená mašle

Pastelové odstíny

Letošními královnami mezi barvami jsou určitě pastelové odstíny. Pokud ale nechcete vypadat jako reklama na bonbóny, nic nezkazíte ani sytě růžovou či žlutou. Z módy nevyšla ani fialová. Pohrávejte si však spíš se střihy než s křiklavou kombinací. Volte například volné halenky doplněné páskem. Nebojte se ani průhledných látek, které mohou tvořit svrchní část sukně. Fandíte-li puntíkům či pruhům, in budete letos i vy!
džínové tenisky

Nesmrtelné džíny

Rozhodně nejvěrnější částí šatníku jsou džíny! Letos jsou v módě volné, rozšířené v bocích. Místo koženého pásku můžete použít šátek.

Pončo, šátek, nebo bundička

Pokud dáváte přednost „drsnějšímu“ stylu, možná už ve skříni máte koženou bundičku. Odvážnější z vás mohou kromě klasicky černé zvolit tmavě červenou, modrou nebo zelenou variantu. V těchto větrných dnech ji vážně oceníte. Hodí se samozřejmě k džínům. Pokud však chcete oslnit nebo zaujmout, klidně si ji oblečte i k pouzdrovým šatům. Není od věci trochu shodit klasický střih šatů.
Chyby se nedopustíte ani v případě, že si oblečete pončo nebo přes sebe jen tak přehodíte šátek. Také se vám někdy stane, že máte přesnou představu o tom, jak by měl váš „přehoz“ vypadat, ale jaksi to v žádném obchodě nemůžete najít? Už dávno neplatí, že pletení nebo háčkování je zábavou starších žen. V dnešní době se tomu věnují i mladší ročníky (a nejen ženy!), jestliže se chcete pochlubit nějakým originálním kouskem, vytvořte si jej samy. Případně můžete o realizaci svého nápadu někoho poprosit.
bílé tenisky

Lodičky, nebo tenisky?

Dříve platilo, že k sukni nebo šatům se nosí pouze podpatky. Dresscode se však v tomto ohledu uvolňuje. Hitem poslední doby jsou tenisky, nejen na volný čas, ale také do společnosti, třeba i večer ke koktejlkám! Pokud chcete něco méně okatého, obujte si baleríny. V módě jsou také lodičky s páskem přes kotník.

Výrazné doplňky

Jde-li vám o to, abyste přilákaly pohledy ostatních, vybírejte extravagantní doplňky. Volit můžete dlouhé, svislé náušnice nebo velké kruhy. Můžete-li investovat, pořiďte si brýle. Mohou být velké hranaté nebo menší kruhové. Skutečnost, že nemáte dioptrie, v módním světě nevadí.