Pryč s kruhy pod očima

Není snad nikdo, kdo by se s tímto problémem někdy nesetkal. Bohužel trápí stále více lidí a i ten sebelepší make-up prostě neschová všechno. Zvláště, když jsou kruhy pod očima hodně tmavé, vrstva make-upu to často akorát situaci ještě více zhorší. I když se snažíme, kruhům pod očima se nevyhneme. Nejvíce jsou kruhy vidět na lidech s velmi světlým typem pokožky. Kromě toho, že jsou důsledkem špatného spánku, vyčerpání a únavy mohou mít i daleko vážnější příčiny. Jako například problémy s játry nebo alergie.
sklizeň brambor
Při častém tvoření kruhů pod očima se také doporučuje začít užívat železo jako vitamínový doplněk nebo ho dodat do těla stravou. Jak si ale poradit během chvilky ráno před zrcadlem, když vás čeká náročný den a potřebujete vypadat svěže a co nejlépe. Nezmatkujte a vyzkoušejte jeden z těch nejlepších domácích rad, jak s nimi efektivně a hlavně rychle zatočit, ať můžete vyrazit do ulic svěží.

·         Dejte si na oči brambory: trik s okurkou na očích jistě dobře znáte. Stejně tak ale pomůže i brambora. Je na vás co zvolíte, můžete je klidně střídat. Dejte si plátek brambory na oči a nechce působit asi deset až patnáct minut. Skvěle si brambora poradí jak s otokem, tak tmavými kruhy. Hned budou daleko méně vidět, s tím zbytkem už si make-up a korektor dokážou poradit hravě.

·         A zase ta voda: ať je jakýkoliv problém, pomůže voda. Důležitý je samozdřejmě pitý režim, který pomáhá i s bojem proti kruhům pod očima. V tomto případě ale vodu nejen pijte, ale také si dělejte obklady očí. Pokud potřebujete okamžitý účinek, doporučuje se teplý zábal. Ten může být i jako vyluhovaný sáček od černého čaje nebo postačí obyčejná teplá voda. Teplo zmírní příznaky okamžitě. Pomáhají ale také studené zábaly, které jsou příjemné, ale hodí se je dělat spíše večer před spaním.
spirála z okurky

·         Mléko a med: mléko a med je výborná kombinace nejen pro mlsouny. Výborně vám také tato kombinace dokáže vyčistit pleť, ale také osvěžit a nakopnout. Smíchejte trošku mléka s medem, tak aby směs netekla a jemně si jí přetřete obličej a místa kolem očí.