Zubní ordinace

Každý den bychom si měli čistit zuby alespoň dvakrát denně, pokud tento fakt nedodržujeme, tak si zakládáme na problémech. Díky pravidelnému čištění chráníme naše zuby proti kazům a také nečistotám, které se nám během dne na zubech usazují. Jestliže na čistění zuby zapomínáte, tak dříve, či později se Vám kazy vytvoří a budete toho litovat. Jestliže už se Vám kazy vytvořily a vy nevíte, kam zajít, tak se obraťte na zubní kliniku Praha 10, kde vyřeší Vaše problémy.

Klinika (2)

Zubní klinika na Praze 10 je nové středisko, které má nejmodernější techniku. Díky profesionálnímu personálu zde všechno funguje a ochota ke klientům je vážně vysoká. Mimo to zde pracují zubaři, kteří mají mnoho zkušeností a Váš problém vyřeší bezbolestně. Nyní zde můžete také registrovat celou rodinu a to od preventivních prohlídek až po těžké zákroky. Klinika navíc leží, co bys kamenem dohodil od parkoviště obchodního centra Eden, které je vzdálené necelých 5 minut chůze. Dostanete se sem samozřejmě i autobusem, či tramvají.

Klinika

Díky moderní technologii se nemusíte také registrovat přímo na místě, ale stačí, když si vytvoříte registraci online. Díky této registraci budete dopředu vědět den a čas, kdy máte do ordinace přijít a nemusíte se tak bát, že budete ve frontě trávit dlouhé hodiny. Nyní také spolupracuje zubní klinika s pojišťovnami a můžete se tak těšit na to, že zde nezaplatíte plnou cenu. Pokud to máte na Prahu 10 daleko, tak nemusíte zoufat, klinika má i jiné pobočky, kam můžete zavítat. Mezi tyto pobočky patří ordinace Roudnice nad Labem, Horní Počaply, či ordinace v Mělníku. Na webových stránkách se můžete podívat na podrobné kontakty na danou kliniku.

Pokud nemáte vlastního zubaře a nutně potřebujete odstranit kazy, které se Vám během let udělali, tak neváhejte a registrujte se na této zubní klinice. Zaručeně se tady o Vás postarají a vy budete odcházet se zuby bez kazů a nečistot.