Zuby bez bolesti

Znáte to. Dokáže to své. Silní jedinci hodně dlouho odolávají. Pomocí alkoholického nápoje, či jejich kombinace zahánějí bolest do úzkých, až padnou k zemi dokonale zmoženi lihem. Pak se probouzí bez bolesti zubů, zato však s bolestí jiných orgánů, jako je hlava, žaludek a další. Myslí si, že nad bolestí zvítězili. Tedy nad tou u zubů. Bohužel se mýlí, což seznají záhy, neb alkohol sice na chvíli nepříjemnost odstranil, problém v ústech však ponechal.

Lidé stateční, ehm, ehm, tak ti s touto bolestí zápolí poměrně často, na chvíli vítězí, ale je to takzvané vítězství Pyrrhovo. Vyhrají pár drobných bitev, ale válku jako takovou prohrávají. Ovšem zde není hra na statečné borce zrovna na místě, pokud trpíte jako kůň. Takže ti rozumní to vzdají a vyhledají člověka, jenž si se zoubky rozumí, který ví, co potřebují a má k tomu patřičné propriety, jako majzlík, kladivo, sbíječku a tak podobně. Tedy ne v těch velikostech, jak si to představuje normální člověk, ale samozřejmě menší a trochu jinak stavěné.

zubař

Zubař Liberec je má samozřejmě také a vy jej můžete klidně navštívit, nejlépe po předešlé objednávce.

Jak dlouho bude tato návštěva trvat lze jen těžko odhadovat. Problém může být banální, ale také si může vyžádat složitější zásah, v tom horším případě i více.

Většinou to bývá odvozeno od toho, v jakém stavu je celý chrup, a to jak se o něj pacient stará. Ti, kteří si jej pravidelně čistí a pečují o něj, ti by se asi nemuseli obávat něčeho moc složitého. A ti, kteří jsou z opačné strany se musí holt připravit na složitější zákrok a také na to, že asi jedna návštěva stačit nebude.

lékař

Závěrem je nutno dodat, že v dnešní době se není třeba obávat nějaké přílišné bolesti přímo u zubaře, protože nástroje má moderní a nožní vrtačku s pěti převody, kterou používal pan Jára Cimrman u něj neuvidíte. Takže vzhůru a bez obav k vašemu zubaři.